GLASS & CERAMICS / Glass / Set of glass 13327072

nr 1332 7072

SET OF GLASS

35 del ca, 1930s. Height: 8-13,

35 del ca, 30-tal. Höjd: 8-13 cm

Condition: nagg

600

SEK 1700

Monday June 8 2020
at 18:46:31